Cesta na letiště (22.2.2009)

Kuli špatnému počasí jsme z Prahy do Mnichova vyrazili už v 1 odpoledne, namísto původně zamýšlené třetí. I když po cestě občas pršelo, 16.52 (celých 5 hodin před odletem) nás táta vyhazoval na Mnichovském Štrausovu letišti. Nu což, aspoň bude víc času na dezinfekci.
Ač nechci bonzovat, nejveselejší příhody z cesty se hlásit muší. Kromě toho, že jsem z dálnice sjel na benzínku, která byla v protisměru, a s automatem na kafe jsme na benzínce trošku víc zápolili, patřila nejveselejší příhoda této části cesty našim ženám. Ty se s naprostou samozřejmostí a vážnou tváří snažili rozměnit eura na drobnější mince v jiném automatu na kávu, a hrozně se divili, že jim z něj na místo cinkajících euro drobásků žbluňká kafe. Klobouk dolů před nimi, že dokázali obsluhu přesvědčit o špatné funkčnosti automatu a vyzískat své euráče zpět. A dokonce i v drobných.

Záložka pro trvalý odkaz.

Facebook comments:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>