Jakubovo Kuli Kuli – aneb všechno je jinak …

Toto kolo kuli kuli se již od začátku neslo v heslu „všechno je jinak“. A proto i tuto reportáž jsem pojal maličko jinak a ke každé fotečce jsem přidal komentář (klikněte na fotku a uvidíte).
První změnou bylo, že Jakub nevařil s Verčou ve své kuchyni, ale bezplatně si pronajal Kyšickou rezidenci. Dobrá zpráva, tam se můžeme pohodlně vyspat všichni.

Obvykle bývá s kuli problém, že hosté dorážejí pozdě. tentokrát však dorazili pozdě kuchaři. Jakub jako obvykle byl extrémně BUSY a tak nákupy dokončoval až pár minut po plánovaném začátku kuli akce. Další překvapení nás čekalo u prvního předkrmu – NEBYL ! Prý se nepovedl, tak ho neservírovali :-).

Mně osobně překvapil Verčin hend-outfit pro škrabání brambor. Krásné gumové rukavice typu záchodových mne dostali :-).

Druhý předkrm byl fantastický. Jakub však prohlásil, že se vůbec nepoved, a že je úplně jinak než měl být. Takže zase všechno jinak.

Jako třetí předkrm byl fantastický tuňák marinovaný v parádní marinádě, však pohleďte sami (viz výše v krabičce).

První hlavní chod – Kachní prsíčka ve švestkové omáčce s bramborovým pyré byla excelentní. Jakub opět nezaváhal a vyjmenoval 20 důvodů proč se to nepovedlo, že je to vlastně hnusný, a že jindy to má o moc lepší, a že to snad ani nebude servírovat :-).

Druhý hlavní chod a masové finále – Zprudka upravená telecí svíčková s foie gras na šafránovém risotu – jsme velebili. škoda jen, že se jich Martin s Peťou již nedočkali a já mel tak nacpané bříško, že jsem zvládl jen ochutnat. Mňam ! Džouns prohlásil, že to je nejlepší jídlo, které kdy v životě jedl !!! Tak tomu říkám kompliment.
Jako dezert jsme dostali fantastický dortík z luxusní cukrárny v Dlouhé ulici, jejíž jméno jsme se nedozvěděli. Tak přeci jen catering :-)
Kubík S Verčou vypadali fakt zničeně a kuchyň ještě o něco hůř :-) to určitě nejvíc ocenil Brady, když jí ráno uklízel.

Pro úplnost ještě sestava: Kuchaříci Kubajs a Verí; Strávníci: Džouns, Ája, Martin, Peťa, Zdenka a Já, Domácí strávníci: Brady a Lůca

JJ

PS: Jo a ještě něco bylo jinak … Džouns si celý večer prospěvoval, že je zamilovaný a tančil nám břišní tance, které začal dělat závodně.

Úplná fotoprezentace je k dispozici v GPSC fotogalerii.

Štítky , , , , .Záložka pro trvalý odkaz.

Facebook comments:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>