2. GPSC předvánoční číše vína

Začátek druhé GPSC předvánoční číše vína se nám maličko protáhl. Ačkoli se nám ji však nepodařilo uspořádat před vánoci, i tak byla zařazena do tradiční série předvánočních číší vína a kulinářských zážitků. Tentokrát se Zdenička rozhodla po dlouhém několika večerním studiu připravit ochutnávku domácích paštik. Na přípravu, kromě sposty masa, jater, králíků, srn a podobné havěti padl jeden standardní mixér, jeden ponorný mixér a jeden fungl nový kuchyňský robot. Ten vydržel pod Zdeniččiným vedením v provozu pouhých několik málo hodin. Zkrátka kuchyňský masakr delikatesní paštikou :-).

Pašťiček Zdenička připravila celkem 8 druhů. Vzhledem k gurmánské náročnosti se nám však podařilo ohodnotit pouze první čtyři. Výtězem večera se stala králičí paštička v těsném závěsu se umístila srnčí. Byl to lítý boj jemně decentní králičí chuti s výraznou zvěřinovou.

Jak je na tradiční předvánoční číši vína tradiční, dorazil i předvánoční tajný ježíšek/santa/dědo mráz. Dárečky byly jako vždy veselé. Mezi nejlepší úlovky patřilo mikrobalení psího žrádla, které bylo již prošlé. Z hlediska módního nejvíce zaujal Boratův knír a koupací oděv. Škoda, že si jej jeho nová držitelka Verí nechtěla vyzkoušet. Nejhezčí dárek však v podobě nových účastníků GPSC akcí zprostředkoval Džouns v podobě Štefi a Sofi.

Kulinářským zážitkům zdar a těm GPSC zvlášť. :-)

JJ
PS: pár dalších foteček pro znalce hesla ve fotogalerii.

Štítky , , , , .Záložka pro trvalý odkaz.

Facebook comments:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>