Vašíkův double check Radovanovy výstroje (28. 4. 2009)

V úterý ráno Vašík vtrhl v sedm ráno do Radovanova pokoje se slovy „Radovánku vstávej, musíme kontrolovat výstroj“. S vysokou mírou nadsázky, ale za to o to pečlivěji, kontroloval Vašík každou součást Radovanovy výstroje. Když všem hlásil, že nenastane žádný problém a chlubil se tím, že jeho svěřenec byl připraven jako první, doběhl již rozjeté auto jeden z pomocníků a nabízel zapomenuté botičky. Můžete třikrát hádat, kdo opět něco zapomněl :-). Dvojitá kontrola byla prd platná, ale o to bylo na korbě náklaďáčku, za kterým byla zapřáhnuta naše loď, veseleji.
Na ponoru jsme měli krásnou viditelnost, ale zástupy black tipů bohužel nedoplnil žádný tiger shark. Walter nám vysvětloval, že žraloci operují v oblasti kolem pobřeží, a že pokud proudy směřují od pobřeží na otevřený oceán – tak jako dnes – tak je pro žraloky velmi těžké návnadu ucítit.
Walter rumploval pod vodou s bubnem od pračky jako no život a černo-cípí předváděli velkolepou show.
Odpoledne jsme s Patou vyrazili na golfík, ale bohužel slibované levé hole v klubu připraveny nebyly. Trošku jsme si zanadávali a nechali si poradit, kam se dá jet jinam. V druhém hřišti to nejprve také nevypadalo s levými holemi moc nadějně, ale nakonec někde nějaký set vyškrábli. Krásné výhledy na oceán a perfektně upravené hřiště bohužel nedoplnila kvalitní hra, ale i tak to stálo za to.
U pivka v golfové klubovně jsme si všimli tabule s nejlepšími výsledky aktuálního měsíce. Pata se svým výkonem 61 ran zařadil v měsíci dubnu na krásné druhé místo. Když jsme po barmanovi chtěli, aby na tabuli dopsal Patovo jméno, tak nám se sarkastickým úsměvem odvětil, že výsledky nejsou za devět jamek, což jsme hráli mi, ale za 18 :-). No tak holt příště trošku přidáme :-).

JJ (Fotogalerie)

Záložka pro trvalý odkaz.

Facebook comments:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>