Neexistující vrak a mistrovství JAR v golfu (26. 4. 2009)

Proti protestům všem se na ranní ponor vyráželo už v 6.50. Ti co ráno budili celou čtvrť prezentací písně „Vysoký jalovec“ se k výpravě nepřidali, což jsme jim později záviděli.
Waltra nahradil pro dnešek jiný divemaster, který vypadal značně opotřebovaně. Drogy, alkohol a 400 ponorů ročně udělali své. Pod vodu s námi ani nakonec nešel a místo sebe, s výmluvou na nemocné uši, poslal syna Walterovy ženy. Dokonce jsme jeli i menší lodí než včera.

Walterova loď,
kterou jezdíme na žraloky


Po té co jsme na místě najedeném dle GPS jsme se sešli ve 27m, kde byla viditelnost cca 3m, a to pouze s baterkou. Bohužel se tam s námi nepotkal Radovan, tak jsme celý ponor scratchovali a vystoupali zpět k lodi, kde už čekal Radovan. Flašky byly skoro poloprázdné, tak jsme se na další potápění vyprdli a jeli jsme na barák.

Partička
na golfu

Vzhledem ke špatnému počasí jsme zbytek dne pojali jako odpočinkový. Pár pivek a hlavně golfík.
Náš 6ti člený flight, ve kterém čtyři golf nikdy nehráli, vyrazil na mistrovství jižní afriky. Každému se povedlo několik krásných ran. Počasí bylo krásné a Honzík nafotil spoustu pěkných momentek.
Na třetí jamce nás předjížděl v bugině jiný dvoučlenný flight. Jeden z hráčů poslal z týčka míč doprava přímo do obytné zóny. Bylo nám divné, proč tak rychle upalují pryč, ale za chvíli jsme pochopili. Na hřišti k nám přiběhl starší pán a ptal se, komu patří golfový míček v jeho ruce. Ten neřád, co ujel buginou, poslal svůj odpal malým okýnkem přímo na záchod onoho afričana. Ten nám vyprávěl, jak cca 20 vteřin před tím, než golfový míček díky odrazům o stěny doslova vymlátil celé WC, opustil onu místnost jeho nevlastní syn. Doufám, že nám ukazování na vzdalující se buginu uvěřil, a že nám vymlácené kachličky v místnosti, kam i králové musí chodit pěšky, nezazlíval.
Tomáš alias modelka jako obvykle pózoval permanentně před kamerami. Myslím, že když mu klekne business, tak jako modelka se uživí vždy. No posuďte sami.

Tomáš modelka

Jediný, kdo s Tomasem může aspoň trošku soutěžit o zájem objektivů je místní hlídač – Walterův pes – Bastard.

Místní hlídač Bastard

JJ

Záložka pro trvalý odkaz.

Facebook comments:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>