Dovolená s dítětem – část III – Trip summary

Cesta je za námi, Šimo se svokrušou cestuje zpět na Slovensko a já se Zdenkou rekapituluji výlet. Vzhledem k tomu, že jsme se vrátili všichni a i přes tu hroznou zimu i zdraví, tak výlet hodnotím jako úspěšný. Užili jsme si města, zkoukli všechny hlavní památky, pojedli dobrého jídla, piva i vína, Šimo měl protivné nálady jen párkrát, co víc si přát.

Dokonce jsme ke konci cesty zažili i dobrodružství, když na letišti zadrželi Šimův kufr k detailní prohlídce. Nějakým nedopatřením v něm zůstal velký sprcháč a deodorant, který nám pan sekuriťák musel zabavit. Když viděl Šimovu lítost nad ztrátou hygienických prostředků skoro mu proviněním z okrádání ubohého dítěte ukápla i slza :-).

Já jsem své dobrodružství zažil asi o 15 minut později, když jsem zjistil, že taktéž dojat Šimovou ztrátou jsem na rentgenu nechal svůj Iphone. Chvilku to vypadalo beznadějně, ale po chvilce hledání mi ho kluci sekuriťácký našli v igelitovém pitlýky na ztrátech a nálezech. No holt si nový ještě chvilku nepořídím :-). Rozčilení spláchl jeden lahodný Guinness a hurá do letadla.

Eazyjet měl celkem velkého ptáka a když jsem viděl tu obrovskou frontu, vyrazil jsem opět vyzkoušet roli starostlivého otce. Zabralo to, a nechali nás nastoupit do letadla v první várce určené pro rodiče a děti mezi 5-8 roky. Asi sem vypadal hodně starostlivě :-)

Pokud vás zajímá pár fotek, jukněte jako obvykle do fotogalerie, tentokrát i s pár komenty u některých fotek :-)

JJ

Záložka pro trvalý odkaz.

Facebook comments:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>